Michaela Ochotská a Lukáš Rosol spolu v posteli!

12.03.2014

Ještě před tím, než tenista Lukáš Rosol potkal bývalou moderátorku Michaelu Ochotskou, nepatřil zrovna k hvězdám, které by se zubily z každé druhé titulní stránky. Michaela na něj evidentně velký vliv, takže se s fotkami párečku potkáváme velmi často. Naposledy nám Michaela chtěla ukázat, jak si bydlí po hotelích.

Michaela Ochotská
Zdroj: Facebook, photojan.cz - Jan Tůma

Michaela Ochotská zanechala své kariéry v médiích a v současné době je z ní profesionální přítelkyně tenisty. Od svého milého a patřičně zazobaného milence se nehne ani na krok a doprovází ho všude po světě.

I když byste si mysleli, že se jedná o sladké nicnedělání, Michaela vás vyvede z omylu, protože právě přelety a pobývání po hotelích je prý velmi, ale velmi náročné!

Čtěte také

Nejnověji se pár nechal zvěčnit, jak se povaluje v posteli v hotelovém pokoji, pochopitelně v obětí a s patřičnými retušemi. A Míša pózuje tak šikovně, že ani není vidět skoro půlmetrový rozdíl, který mezi jím a jejím bohatým milým panuje…

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Michaela Ochotská, Lukáš Rosol

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
žhavé fotky celebrít, sexy fotky, žhavé fotky, české moderátorky, sexy fotky celebrit, český bulvár, michaela ochotská lukáš rosol, Ochotská Rosol, tenista Lukáš Rosol, Ochotská Rosol fotky, pár v posteli, slavné moderátorky, Lukáš Rosol, hvězdní tenisti, slavní čeští tenisti, žhavé foto
TOPlist