Michael Jackson: Stovky milionů za mlčení ohledně sexuálního obtěžování!

01.07.2013

Michael Jackson podle dokumentů FBI zaplatil rodinám malým chlapcům přes 700 milionů, aby mlčeli o jeho pedofilii. Pověst Krále popu tak po jeho smrti neustále klesá ke dnu.

michael

Michael Jackson
Foto: Profimedia.cz

Podle vyšetřování zaplatil zpěvák přes 700 milionů korun rodičům chlapců, které obtěžoval a zneužíval. Celkový počet obětí se prý vyšplhal již na na sedmnáct(!).

Michael Jackson si navíc měl platit speciálního detektiva, který zahlazoval stopy po těchto otřesných činech. Jackson tak i nadále, několik let po své smrti, rozděluje veřejnost na dva zcela odlišné tábory. Ti nejvěrnější fanoušci vše i nadále pokládají za prachsprosté výmysly.

Čtěte také

Druzí zase doufají, že se Jackson za své činy vaří v pekle. Legendární zpěvák, který svým uměním potěšil srdce milionů lidí po celém světě, tak nemá klid ani po smrti ... a vypadá to, že ještě dlouhou dobu ho mít nebude.


Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Michael Jackson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, Michael Jackson fotky, americké celebrity, ošahávaní, fanoušci, zahraniční zpěváci, Michael Jackson foto, Michael Jackson smrt, američtí zpěváci, Michael Jackson děti, zneužívání dětí, Michael Jackson rodina, pedofil, Michael Jackson pedofil, Michael Jackson podplácení, uplácení, detektiv, zneužívání
TOPlist