Mezinárodní ostuda! Soutěže dívek v bikinách v Temelíně si všimli až v Americe

27.06.2017

Když se o Česku píše v zahraničí, bývá to vždy o nějaké ostudě. Nyní si například všimli ostudy jaderné elektrárny Temelín, která vyhlásila soutěž pro dívky v plavkách o stáž. 

Zdroj: Facebook

Server Tmz.com přinesl dnes žhavou zprávu o tom, že česká jaderná elektrárna pořádala  soutěž o stáž v tomto zařízení, která spíše připomínala Miss Havaj: "Jak byste čekali, někdo je asi po krk ve vařící se vodě. Doufejme, že ne radioaktivní." 

Ještě před tím se ale Temelín negativních reakcí zalekl a soutěž zrušil: "Profil Infocentrum Temelín se rozhodl ukončit hlasování a nevyhlašovat jedinou Miss energie 2017.

Vítězi soutěže se stávají všichni zájemci o jadernou energetiku a technické obory obecně. Všechny finalistky Miss maturantka dostávají možnost stáže v oboru, který budou po „zkoušce dospělosti“ dál studovat a v případě, že půjde o technické obory, bude s nimi společnost ČEZ dál ráda spolupracovat.

Nabídka spolupráce, práce, či například návštěv a besed ale platí i pro všechny další zájemce. Nechtěli jsme se soutěži nikoho dotknout. Smyslem zapojení do soutěže byla podpora technického vzdělávání. Pokud však původní vize vyvolala pochybnosti či znepokojení, velmi nás to mrzí a omlouváme se." Kolikpak asi dívek stáže využije?

Kategorie:
Celebrity, Kauzy,

Tagy:
temelín sex, temelín miss maturantka, jaderná elektrárna temelín, miss temelín, temelín maturantka roku
TOPlist