Mexická zpěvačka Jenni Rivera zahynula při letecké havárii!

10.12.2012

Populární diva nepřežila nedělní leteckou nehodu ve státě Nuevo León v severním Mexiku. Bylo jí pouhých 43 let! Mexické úřady už potvrdily, že havárii malého soukromého letadla Learjet 25 nikdo ze sedmi cestujících nepřežil a že jedním z mrtvých je i Jenni Rivera!

jenni
Jenni Rivera
Foto: wikipedia.org

Jenni Rivera (1969-2012), celým jménem Jenny Dolores Rivera Saavedra, byla mexicko-americká zpěvačka, která byla po celém světě známá díky spolupráci s kapelami, jež hrály specifický hudební žánr banda a norteña, který vychází z tradiční španělské muziky. 

Baculatá kráska, která se narodila v Long Beach v Kalifornii, byla proto přezdívána jako "Diva of Banda" a během své kariéry prodala přes dvacet miliónů kusů svých desek po celém světě. Nedávno byla zařazena do žebříčku 25 nejvýznamnějších žen ve španělsky mluvících zemí.

Čtěte také


Jenni Rivera byla také hvězdou reality show s názvem I Love Jenni, kde vystupovala nejen ona sama, ale také všechny její děti. A že jich měla! Zpěvačka byla sice jen třikrát vdaná, ale se dvěma prvními muži měla celkem pět potomků. Jejím třetím manželem byla hráč baseballu Esteban Loaiza (41), s nímž se rozvedla v tomto roce.

Mexická zpěvačka nebyla ovšem známá jen díky svému pěveckému umění - v roce 2008 se "proslavila" také domácím pornovideem, které proniklo na internet, a na němž byla zachycena při sexuálních hrátkách se svým tehdejším milencem.

Interpreti:
Jenni Rivera

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, zahraniční zpěvačky, mexické celebrity, smrt celebrity, úmrtí celebrity, Jenni Rivera fotky, Jenni Rivera video, mexické zpěvačky, smrt zpěvačky, úmrtí zpěvačky, Jenni Rivera foto, Jenni Rivera smrt, Jenni Rivera úmrtí, Jenni Rivera skon, Jenni Rivera tragédie, Jenni Rivera letecká nehoda, Jenni Rivera dopravní nehoda, Jenni Rivera zpěv, Jenni Rivera letadlo, Jenni Rivera letecká tragédie
TOPlist