Metalová legenda Judas Priest zahraje v Praze!

28.06.2011

V úterý večer se v pražské O2 Areně představí slavná britská kapela! Judas Priest do metropole přijede v rámci svého Epitaph Tour a její předkapelou bude také britská, leč nikoli metalová, nýbrž hardrocková legenda Whitesnake.


Metalový nářez Judas Priest
Foto: Zach Petersen, wikipedia.org

Britská heavy metalová skupina Judas Priest, která se zformovala v roce 1969 v anglickém Birminghamu, tentokrát zahraje v "neúplném" složení. Dlouholetý člen - kytarista K. K. Downing - totiž před zahájením turné sestavu nečekaně opustil a nahradil jej Richie Faulkner, jenž hrál v minulosti s britskými Voodoo a v kapele Lauren Harris, dcery baskytaristy Iron Maiden Steva Harrise.


Judas Priest

Judas Priest musela po této události rozptylovat obavy, že by kapela měla definitivně končit, nebo že turné Epitaph Tour bude jejich poslední. Členové kapely naopak ohlásila novou desku, která by měla vyjít příští rok. Na dnešním koncertě slavní metalisté určitě zahrají nejen své největší hity, ale i méně známé skladby z předchozích alb.


Whitesnake

Její předkapelou bude hardrocková skupina Whitesnake, jejímž lídrem je vokalista David Coverdale, který kdysi hrál s Deep Purple. Kapela založená v roce 1977, které vyšlo v říjnu 2010 nové album Forevermore, zřejmě zahraje právě písně z této nejnovější desky.

Podle pořadatelů by měly být vstupenky od 990 do 1590 korun před dnešním koncertem, který začíná v půl osmé, ještě v prodeji.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ian Hill, Scott Travis, Rob Halford, David Coverdale

Interpreti:
Judas Priest, Whitesnake, Glenn Tipton

Kategorie:
Hudba, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, britské celebrity, britské kapely, kapely, hudebníci, zahraniční hudebníci, metalisté, zahraniční kapely, britští hudebníci, Judas Priest foto, Judas Priest poto, Judas Priest photo, Judas Priest Praha, Judas Priest Prague, Judas Priest koncert, Judas Priest concert, Judas Priest hudba, Judas Priest music, Judas Priest video, Judas Priest videoklip, Judas Priest O2 Arena, Judas Priest metal, Epitaph Tour, Judas Priest turné, hardrock, metal, K.K. Downing, Whitesnake Praha, Whitesnake video, Whitesnake Prague, Whitesnake předkapela, Richie Faulkner
TOPlist