Metallica: Through the Never - 3D hraný dokument o slavné kapele!

03.10.2013

Legendární americká metalová skupina přináší na plátna kin zcela nový filmový zážitek! Jedinečný projekt Metallica: Through the Never v sobě spojuje filmový příběh a velkolepé živé záběry z koncertu jedné z nejpopulárnějších a nejvlivnějších rockových kapel v historii.

metallica
Foto: Forum Film CZ

Film s názvem, odkazujícím na stejnojmennou píseň z Black Album, sleduje mladíka Tripa (Dane DeHaan), který na živém koncertě skupiny musí splnit nebezpečnou tajnou misi. Kulisami jeho příběhu je jeden z nejlepších koncertů Metallicy ve vyprodané aréně.

Původně maďarský režisér Nimród Antal (40), který působí hlavně v Hollywoodu, se u českých diváků uvedl především skvělou komedií Revizoři (2003). V Americe pak natočil tři spíše průměrné akční snímky (Motel smrti, Ozbrojení a nebezpeční a Predátoři), které se do dějin kinematografie asi nezapíší ...

Tento univerzální tvůrce nyní filmovému divákovi přináší neopakovatelný a vzrušující 3D zážitek, který díky oslňující pyrotechnice, propracovaným jevištním scénám a obrazem snímaným najednou 24 kamerami, nemá podle mnohých na plátně obdoby.

A když k tomu ještě přidáte říznou hudbu kapely Metallica, není co řešit. Takže stručně řečeno - pro fanoušky skupiny je návštěva tohoto filmu takřka povinností!

Americký dokument Metallica: Through the Never má v českých kinech premiéru 3. října 2013.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lars Ulrich, Robert Trujillo, Mackenzie Gray, Nimród Antal, James Hetfield, Kirk Hammett, Dane DeHaan

Interpreti:
Metallica

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, americké celebrity, zahraniční režiséři, režiséři, maďarské celebrity, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, americké kapely, dokumenty, dokumentární filmy, zahraniční dokumenty, maďarští režiséři, americké dokumenty, Metallica video, metalové kapely, Nimród Antal film, Nimród Antal režie, Nimród Antal dokument, Nimród Antal Metallica, Metallica dokument, Metallica film, Metallica kapela, Metallica hudba
TOPlist