Metaláci Dymytry vydávají nový singl "Jsem nadšenej"!

18.07.2011

Metalová kapela Dymytry připravila na letošní léto pro své fanoušky další nový singl! Skladba nese název „Jsem nadšenej“ a autorsky jsou pod ním podepsáni kytarista Jan „Gorgy“ Görgel a zpěvák kapely Jan „Protheus“ Macků.


Typický člen kapely ...
Foto: dymytry.cz

Nový singl „Jsem nadšenej“ je už nyní k poslechu na webových stránkách kapely, stejně tak jako na Bandzone profilu. Během léta samozřejmě zazní i na festivalech Masters of Rock nebo Benátská noc, kterých se Dymytry pravidelně účastní.

Dymytry i letos prožívají úspěšnou sezónu a o jejich poslední album s originálním názvem „Neser“, které vyšlo loni v průběhu léta, je stále velký zájem. V minulých dnech si už kapela, jejíž členové vystupují v maskách připomínající legendárního Predátora, zahrála na festivalech Noc plná hvězd, Motomejdan v Bechyni nebo tradiční Rockový mlýn ve Vrchoslavicích.


Také jste nadšeni z nové písně?

Skladba „Jsem nadšenej“ může být tak pomyslnou pozvánkou na právě startující festivalovou sezónu. Bude zajímavé sledovat, nakolik název singlu koresponduje s atmosférou a reakcemi fanoušků, ale zatím se z několika prvních odehraných vystoupení zdá, že stoprocentně. Věřme, že věrná fanouškovská obec kapelu nezklame ...

Interpreti:
Dymytry

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
hudební skupiny, české kapely, benátská noc, české skupiny, metal, Dymytry kapela, Dymytry metal, Dymytry hudba, Dymytry music, Dymytry singl, Dymytry nový singl, Dymytry Jsem nadšenej, Jan „Gorgy“ Görgel, Jan „Protheus“ Macků, Jsem nadšenej, Jsem nadšenej video, Jsem nadšenej singl, metalové kapely, Dymytry Neser, Masters of Rock, Motomejdan, Noc plná hvězd, Rockový mlýn
TOPlist