Mění se Robbie Williams na Pink? Zdobí ho růžový přeliv!

19.02.2015

Zpěvák Robbie Williams (41) nedávno oslavil čtyřicáté první narozeniny, ale smyl pro humor ho rozhodně neopouští, právě naopak. A nebojí se ani experimentů, a to ani v případě svého vzhledu! V současné době ho zdobí růžový kohout!

Robbie Williams
Zdroj: Instagram

Jak se ale ukázalo, růžová nebyla přesně ta barva, kterou měl Robbie původně v plánu: „Moje vlasy  neměly  být růžové! Barvení dopadlo prostě špatně. Bude to úplně jiné, zkrátka se to změní jako Bruce Jenner!“ svěřil se Robbie na Instagramu.

Robbie si tak rýpnul do nevlastního otce Kim Kardashian (34), bývalého desetibojaře Bruce Jennerse, o kterém si povídá celá Amerika. Ten se totiž zcela evidentně mění v ženu, ale tuto přeměnu zásadně nijak nekomentuje.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Robbie Williams

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
humor, britské celebrity, vtipné fotky, vtipné fotky celebrit, britští zpěváci, barvení vlasů, Robbie Williams foto, britské hvězdy, slavní zpěváci, britský bulvár, Robbie Williams online, Robbie Williams rodina, Robbie Williams Instagram, Robbie Williams Facebook, členové Take That, Robbie Williams osobní život, Robbie Williams vtipy, britský showbiz
TOPlist