Měly sem snad přístup jen majitelky obřích hrudníků? Na Miss Junior se to hemžilo plnými dekolty

06.12.2014

Na Miss Junior soutěží velmi mladé dívky, u kterých bychom asi plné vnady čekali jen těžko. Pokud byl mezi přítomnými pány někdo, kdo je jejich fanouškem, určitě se vyřádil při pohledu na Martu Jandovou (40), nebo Milušku Bittnerovou (36), které slavnostní večer patřičně opepřily.

Andrea Verešová
Zdroj: MissJunior.cz

Marta Jandová si bohužel na večer nevybrala šaty, které by její figuře zrovna sedly. Naopak, Martinu -malou postavu ještě zkracovaly, stejně jako hrudník s pořádně plnými ňadry. A je to velká škoda, protože Marta má co nabídnout, což bylo ve výstřihu jasné na první pohled.

Marta Jandová
Zdroj: Profimedia.cz

Marta Jandová se netají tím, že by chtěla ještě pěkně rozvětvenou rodinu a že by se chtěla dcerušce Marii postarat o sourozence, nejlépe hned o několik. Tak uvidíme, jestli to ještě stihne!

Fandím
32 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Miluše Bittnerová, Andrea Verešová, Marta Jandová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, mladé modelky, velká prsa, český modeling, Marta Jandová foto, soutěže krásy, Marta Jandová prsa, Marta Jandová sexy foto, české pěvkyně, slavné české zpěvačky, české zpěvačky foto, české soutěže krásy, Marta Jandová online, Marta Jandová fotografie, Marta Jandová styl, Marta Jandová výstřih, Marta Jandová děti, Marta Jandová rodina, Marta Jandová Miss Junior, Miss Junior, mladé české modelky, Andrea Verešová Miss Junior, prsaté zpěvačky
TOPlist