Melanie Griffith a Antonio Banderas - rozvod!

09.06.2014

Tak další hollywoodský pár nevydržel a rozpadá se. Herečka Melanie Grifith (56) požádala o rozvod s Antoniem Banderasem (53). Že by stála za vším žárlivost?

Antonio Banderas
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Pro někoho byla tato žádost možná překvapivá, ale minimálně minulý měsíc bylo jasné, že se v Melanii něco děje.

Například na svém Twitteru rozpoutala hádku o tom, zda je ještě možné věřit v manželství a bylo vidět, že Melanie je pěkný skeptik. S ohnivým španělským krasavcem přitom strávila Melanie Griffith osmnáct let, zplodili dnes osmnáctiletou dceru Stellu.

A navzdory  sestrám Griffithové, které ještě nedávno tvrdili, že pár je silný a rozhodně zůstává spolu, dnes je jasné, že dál už budou pokračovat každý sólo.

Melanie vyjádřila také podmínky rozvodu, chce od Antonia finanční podporu pro sebe a dále pro jejich dceru. Pár prý řešil problémy delší dobu a i když docházel a dochází do poradny, rozhodli se pro toto konečné řešení.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie Griffith, Antonio Banderas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční celebrity fotky, vztah, rozvody celebrit, rozvody, Antonio Banderas rozvod, Melanie Griffith foto, Melanie Griffith rozvod, rozvody slavných, Melanie Griffith Antonio Banderas, Melanie Griffith vztah, Melanie Griffith herečka, celebrity rozvody, konec vztah
TOPlist