Mel Gibson si užívá letní prázdniny jako desperát na útěku!

21.05.2012

Americký herec a režisér se vrací do kin v akčním dramatu Moje letní prázdniny! Mel Gibson si opět užije několik honiček a přestřelek a navíc si zachová i svůj pověstný sarkastický humor, což jeho fanoušci jistě ocení!

moje
Foto: Bontonfilm

Porterovi (Mel Gibson) se podaří ukrást slušný balík peněz, který by mu stačil na báječné doživotní prázdniny strávené na pláži s dostatkem vína, žen a zpěvu. Jenže pak se dostává do šílené honičky s pohraniční stráží, na jejímž konci končí jeho auto na kapotě těsně za mexickými hranicemi.

Porter je zadržen mexickými úřady a je vržen do podivně nebezpečného světa zvaného El Pueblito, které je symbolem násilí, korupce a promiskuity. V El Pueblitu potká malého chlapce, který se ho snaží naučit přežít v tomto zvláštním světě. Situace se začne vyhrocovat ve chvíli, kdy gangsteři chtějí zpět své peníze ...

Představitel hlavní role Mel Gibson se na filmu Moje letní prázdniny podílel také jako scenárista a producent, ale režie se chopil debutant Adrian Grunberg. Snímek je tak především exhibicí dvojnásobného držitele Oscara za historické drama Statečné srdce (1995), který si potřeboval napravit svou pošramocenou pověst.

Herec a režisér se tak vrátil ke svým kořenům - tedy k akčnímu žánru, v němž kdysi začínal. Otázkou je, zda mu budou diváci jeho image drsného gringa vzhledem k jeho věku věřit ... Snímek sám o sobě nevybočuje z klasického stylu těchto snímku, takže z televizního průměru ho tahají už jen Melovy modré křesťanské oči!

Americké akční drama Moje letní prázdniny/How I Spent My Summer Vacation má v českých kinech premiéru 24. května 2012.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Peter Stormare, Dean Norris, Scott Cohen, Mel Gibson, Bob Gunton, Patrick Bauchau, Daniel Giménez Cacho

Filmy:
Moje letní prázdniny

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Mel Gibson film, Moje letní prázdniny foto, Moje letní prázdniny fotky, Moje letní prázdniny trailer, Moje letní prázdniny video, Moje letní prázdniny film, Moje letní prázdniny premiéra, Moje letní prázdniny ukázka, Mel Gibson Moje letní prázdniny, Adrian Grunberg film, Adrian Grunberg režie, How I Spent My Summer Vacation
TOPlist