Mel Gibson se po aférách vrací k filmovým rolím!

18.01.2011

Herec a režisér Mel Gibson (55) se objeví v jedné z hlavních rolí ve filmu Bobr! Snímek The Beaver, který režírovala Jodie Foster, má po dlouhých odkladech konečně premiéru.


Mel Gibson se stydí za své chování!
Foto: Warner Bros. Pictures

Mel Gibson se po roce opět objeví na filmovém plátně. Film The Beaver/Bobr, který režírovala jeho herecká kolegyně Jodie Foster a také v něm hraje, byl dokončen již v loňském roce, ale jeho premiéra se odložila kvůli skandálům týkající se hlavního hereckého představitele.

Čtěte také


Na veřejnosti se totiž objevily nahrávky, které zrovna nesvědčily o tom, že by byl Mel Gibson bohabojný muž a milující manžel. Herec vedl soudní spor s přítelkyní Oksanou Grigorijevovou, která ho obvinila z napadení a soustavného bití. Poté se ještě soudili o opatrovnictví jejich dcery.Mel Gibson, který byl kdysi dávno považovaný za naději Hollywoodu a dokonce získal Oscara za režii filmu Statečné srdce, se naposledy jako herec objevil v thrilleru Na hraně temnoty, který měl premiéru v lednu 2010.

Snímek The Bevaer/Bobr si odbude svou mezinárodní premiéru na festivalu South by Southwest (SXSW) v březnu 2011 v texaském Austinu.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jodie Foster, Anton Yelchin, Mel Gibson

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, Hangover, Jennifer Lawrence, Mel Gibson foto, Mel Gibson photo, Mel Gibson blbec, Mel Gibson pařba, Mel Gibson persona non grata, Pařba ve Vegas 2, Bobr, Bobr film, Bobr video, The Beaver, The Beaver film, The Beaver movie, The Beaver trailer, The Beaver video, Mel Gibson návrat, Mel Gibson comeback, Mel Gibson film, Mel Gibson movie, Mel Gibson Bobr, Mel Gibson The Beaver, Mel Gibson Austin, South by Southwest, Zachary Booth, Michelle Ang, Jodie Foster film, Jodie Foster režie
TOPlist