Mel Gibson přijel do Karlových Varů! Zástupci židovské obce protestují…

05.07.2014

Včera započal Filmový festival Karlovy Vary a jeho součástí je pochopitelně zvýšený výskyt celebrit na metr čtvereční. Tou nejblyštivější byl zřejmě americký herec a režisér Mel Gibson, který ale vzbuzuje značnou kontroverzi.

Mel Gibson
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Mel Gibson zatím žádné příliš velké hvězdné manýry ve Varech neprojevil, zúčastnil se promítání v letním kině, kde také pozdravil diváky.

Mel Gibson by měl ve Varech získat cenu za celoživotní přínos a právě proti udělení této ceny protestovali zástupci židovské obce.

Mel Gibson totiž natočil film Umučení Krista, kde jsou Židé zobrazování velmi nelichotivě a od té doby se s ním táhne pověst antisemity. Pořadatelé ve Varech uvedli, že oceňují Gibsonovu tvorbu, nikoliv postoje.

Gibsonovi se ve Varech dostalo vedle dobrého přijetí, lidé se s ním zdravili a to, že by ho někdo vypískal, jak se mu to již přihodilo, zřejmě nenastane. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mel Gibson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
filmy, hvězdy, český bulvár, filmové hvězdy, Mel Gibson foto, slavní herci, filmový festival Karlovy Vary, herci foto, Mel Gibson videa, Mel Gibson youtube videa, Mel Gibson filmy, Mel Gibson Karlovy Vary, Mel Gibson MFF, Mel Gibson MFF Vary, Mel Gibson filmový festival, Karlovy Vary MFF, Karlovy Vary MFF 2014, Karlovy Vary filmy, novinky ze světa filmu, Mel Gibson youtube
TOPlist