Mel Gibson pobavil diváky a bez skandálu odletěl!

07.07.2014

V zahraničí má pověst známého potížisty, ta se ale u nás rozhodně nepotvrdila. Hlavní hvězda Varů Mel Gibson (58) působil celkem mile a pohodově.

Mel Gibson
Zdroj: Profimedia.cz

Mel Gibson nejprve překvapil svou barvou, byl totiž celý dooranžova a těžko říci, zda je na vině značné využívání solária, nebo zda je možné takovou barvu získat častým pobytem na slunci.

Mel Gibson se představil už v pátek na červeném koberci, kdy se celkem srdečně zdravil s diváky. Později se pak zúčastnil talkshow s Markem Ebenem a sršel vtipem.

Připomněl také svou aféru s antisemitismem, když divákům sdělil, že on sám je zvyklý se omlouvat dnes a denně. Více se mu ale o stále nepříjemném tématu bavit nechtělo. A také se celkem sympaticky omluvil, že je během festivalu pod prášky, jelikož jej bolí zuby.

A právě kvůli tomu a časovému posunu si přijde jako „zkouřený“. Mel tedy podal zcela profesionální výkon celebrity, kdo by do něj řekl, že měl vážné problémy s násilím na ženách? Nebo je tak kvalitní herec?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mel Gibson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
filmy, hvězdy, český bulvár, filmové hvězdy, Mel Gibson foto, slavní herci, filmový festival Karlovy Vary, herci foto, Mel Gibson videa, Mel Gibson youtube videa, Mel Gibson filmy, Mel Gibson Karlovy Vary, Mel Gibson MFF, Mel Gibson MFF Vary, Mel Gibson filmový festival, Karlovy Vary MFF, Karlovy Vary MFF 2014, Karlovy Vary filmy, novinky ze světa filmu, Mel Gibson youtube
TOPlist