Mel Gibson hlavní hvězdou festivalu ve Varech!

24.06.2014

Filmový festival v Karlových Varech se blíží a doposud neohlásil žádnou velkou hvězdu světového formátu. Až dnes, kdy přišel se zprávou, že by měl přijet herec Mel Gibson (58)!

Mel Gibson
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Festival ve Varech začne 4.července a právě zahájení by se měla účastnit hvězda série Smrtonosná zbraň, nebo oscarového filmu Statečné srdce, či režisér snímku Umučení Krista.

Osmapadesátiletý Mel Gibson v poslední době vzbuzoval rozruch hlavně svými aférami s milenkami, které ho obviňovali z domácího násilí. Velkou negativní pozornost také přitáhl antisemitskou aférou, kdy se nezdržel urážet také černošské obyvatele Ameriky.

Zavzpomínejte si na nejlepší filmy Mela Gibsona

Když se nedávno objevily obrázky, jak je zatýkán v Novém Mexiku a míří do vězení, nikdo se příliš nepozastavoval. Ukázalo se však, že jde pouze o záběry z nového filmu Blood Father, který Mel Gibson natáčí.

Za rok by měl kin vtrhnout také nový díl Šíleného Maxe, takže by se v nejbližší době měl opět Mel Gibson prezentovat svou prací a nikoliv svými skandály. Nebo snad můžeme ve Varech čekat nějaké to pozdvižení?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mel Gibson

Filmy:
Statečné srdce, Umučení Krista

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
filmy, hvězdy, český bulvár, filmové hvězdy, Mel Gibson foto, slavní herci, filmový festival Karlovy Vary, herci foto, Mel Gibson youtube, Mel Gibson videa, Mel Gibson youtube videa, Mel Gibson filmy, Mel Gibson Karlovy Vary, Mel Gibson MFF, Mel Gibson MFF Vary, Mel Gibson filmový festival, Karlovy Vary MFF, Karlovy Vary MFF 2014, Karlovy Vary filmy, novinky ze světa filmu
TOPlist