Mel Gibson dostal u soudu tři roky za napadení milenky!

13.03.2011

Americký herec a režisér Mel Gibson (55) byl v pátek odsouzen za fyzické násilí vůči své přitelkyni! Tvůrce oscarového snímku Statečné srdce dal své tehdejší přítelkyni Oksaně pěstí, ale údajně to udělal kvůli ochraně své dcery.


Mel Gibson
Foto: Warner Bros. Pictures

Mel Gibson (55) a jeho bývalá přítelkyně Oksana Grigorieva (40) se už víc než rok přes média hádají a navzájem obviňují z fyzického i psychického násilí. Jejich spor konečně dospěl k soudu a dopadl nemile pro Mela Gibsona, kterého soud uznal vinným a odsoudil jej ke třem letům vězení, ovšem pouze podmíněně!

Herec se k činu okamžitě doznal a nelichotivý verdikt přijal. Potvrdil sice, že v lednu 2010 svou milenku fyzicky napadl, resp. že ji udeřil pěstí do obličeje, ale zároveň řekl, že chtěl jen ochránit svou dceru. Zmlátit matku svého dítěte? Zvláštní způsob, jak chránit svého potomka ...

Čtěte také


Roční dcera Lucy-Anna teď zřejmě připadne do péče své matce, ruské zpěvačce a modelce. Navíc Mel Gibson bude muset podle rozhodnutí soudu po dobu jednoho roku navštěvovat každý týden sezení o domácím násilí. A to mu tedy nezávidíme!

Můžeme být rádi, že Mel při rozsudku nekřičel něco o židovském spiknutí, jak tak s oblibou činí!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Oksana Grigorieva, Mel Gibson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, ruské modelky, ruské celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, vydírání, režiséři, domácí násilí, ruské zpěvačky, opatrovnictví, mel gibson dcera, Mel Gibson Oksana Grigorieva, Mel Gibson soud, násilí, bití přítelkyně, bývalá přítelkyně, souboj o dítě, soudní tahanice, soudní spory, fyzické násilí při sexu, násilí při sexu, dcera Lucia, Gibson Grigorieva soud, Gibson Grigorieva násilí, Mel Gibson podmínka, Mel Gibson court, Mel Gibson condition, Mel Gibson násilí, Mel Gibson milenka, Mel Gibson partnerka, Mel Gibson dítě, Mel Gibson sex, Mel Gibson odsouzení, Mel Gibson convicted, Lucia Anna
TOPlist