Megamysl - nový animovaný zloduch s obří hlavou!

27.11.2010

Film je favoritem v patnáctce animovaných děl soupeřících o Oscara! Megamind neboli Megamysl již utržil v amerických kinech přes sto miliónů dolarů!


Foto: Bontonfilm

Megamind neboli Megamysl je po dlouhé době komedie se záporným hrdinou v hlavní roli, naštěstí jen animovaným. Podle režiséra jsou totiž lumpové mnohem zábavnější než kladní hrdinové. Tom McGrath je tvůrcem animovaného filmu Madagaskar i jeho pokračování Madagaskar: Útěk do Afriky.Podivná obludka jménem Megamysl, která má obrovskou modrou hlavu a vypadá jako hydrocefalus, přišla na svět na jedné vzdálené planetě. Rodiče jej pak ve vesmírném kočárku vyslali na Zemi, kde přistál přímo uprostřed vězeňského dvora. Trestanci ho začali vychovávat, a tak z nevinného nalezence vyrostla směsice všech lidských nectností.

Megamysl se baví tím, že provokuje svůj protipól – krystalické dobro zosobněné Metromanem, jehož krásnou přítelkyni pravidelně unáší. Dlouho v soubojích prohrává, ale nepřestává věřit ve vítězství. Jenže když konečně vyhraje, najednou nemá pro co žít. Vyrobí si tedy umělého protivníka, který se však stane ještě větším vejlupkem, než je on sám ...

Do českých kin film vstoupí v dabované verzi, v níž původní hlas Willa Ferrella nahradil Petr Rychlý. Film má premiéru 2. prosince.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Justin Theroux, Will Ferrell, Brad Pitt, Tom McGrath, David Cross, Tina Fey, Jonah Hill, Ben Stiller

Filmy:
Megamysl

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Megamysl video, Megamysl trailer, Megamysl film, Megamysl animovaný, Megamind video, Megamind trailer, Megamind ukázka, Megamind film, Megamind animovaný, animovaný film, J. K. Simmons, Tom McGrath režie
TOPlist