Meg Ryan se vrací na obrazovku, a to do pokračování seriálu Jak jsem poznal vaši matku!

28.04.2014

Seriál Jak jsem poznal vaši matku nedávno skončil  a již se mluví o tom, že vznikne seriál, který bude z původního seriálu vycházet. Má jít o seriál Jak jsem poznala vašeho otce a natáčení by se měla účastnit také slavná herečka Meg Ryan!

Meg Ryan
Zdroj: Youtube

Každý díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku začínal tím, hlas vyprávěče, tedy staršího hlavního hrdiny Teda, popisuje svým dětem sedícím na divanu, jak došlo k seznámení s jejich matkou. A právě tohoto vypravěče by měla ztvárnit herečka Meg Ryan, která se po delší době vrací na obrazovky.

Hlavní roli v seriálu by měla hrát Greta Gerwig a Meg Ryan by se měla stát jejím starším já, které celý příběh také vypráví. O tom, zda se seriál bude ale skutečně natáčet, nebylo ještě zcela rozhodnuto.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Meg Ryan

Filmy:
Jak jsem poznal vaši matku

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
seriály online, televizní seriál, televizní seriály, how i met your mother, Jak jsem poznal Vaši matku online, Jak jsem poznal Vaši matku seriál, How I Met Your Mother seriál, How I Met Your Mother online, How I Met Your Mother konec, Jak jsem poznal vaši matku série, Jak jsem poznal vaši matku pokračování, How I Met Your Mother Meg Ryan, How I Met Your Mother pokračování, TV seriál, Meg Ryan foto
TOPlist