Matthew McConaughey se raduje z třetího dítěte!

29.12.2012

Americký herec se stal potřetí otcem - manželka mu porodila potomka, jehož pohlaví zatím není známo! Matthew McConaughey (43) a o třináct let mladší Camila Alves (30) totiž zatím neprozradili bližší podrobnosti.

Matthew McConaughey
Zdroj: Profimedia.cz


Matthew McConaughey (43), který si svou manželku vzal tajně v červnu tohoto roku, s ní vychovává už dvě děti - čtyřletého syna Leviho a skoro tříletou dceru Vidu. Brazilská modelka Camila Alves (30) porodila jejich třetího společného potomka v texaském Austinu.

Čtěte také

Partneři jsou zatím skoupí na slovo, takže neznáme ani pohlaví, natož jméno jejich nové ratolesti. Doufejme však, že co nevidět zapnou Twitter a svěří se svým přátelům se šťastnou novinkou ...

Matthew McConaughey je v současnosti středem pozornosti kvůli natáčení filmu, v němž hraje muže trpícího nemocí HIV. Herec se totiž pro roli obětoval tak, že zhubl několika desítek kilogramů, tak vypadá jakoby byl opravdu nemocný!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Camila Alves, Matthew McConaughey

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, brazilské modelky, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, brazilské celebrity, Matthew McConaughey foto, Matthew McConaughey fotky, Matthew McConaughey partnerka, Matthew McConaughey bulvár, Camila Alves foto, Camila Alves fotky, Matthew McConaughey třetí dítě, Matthew McConaughey otec, Matthew McConaughey manželka, Matthew McConaughey třetí potomek
TOPlist