Matt Damon koupil ZOO i se Scarlett Johansson!

10.04.2012

Dvě hollywoodské hvězdy se starají o opuštěná zvířátka ve sladkobolném rodinném příběhu! Americký film Koupili jsme zoo natočil režisér a držitel Oscara Cameron Crowe a do hlavních rolí obsadil Matta Damona a Scarlett Johansson.

zoo
Foto: Bontonfilm

Benjamin Mee (Matt Damon) je losangeleský autor novinových sloupků a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec čelí problémům s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupí starý venkovský dům.

Součástí ohromných pozemků je i Rosemorská zoologická zahrada, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster (Scarlett Johansson) a její oddaný tým. S podporou své rodiny a místní party se Mee vydá na těžkou cestu k znovuotevření zoo ...

Režisér Cameron Crowe (54) je držitelem Oscara za scénář k hudebnímu filmu Na pokraji slávy (2000) a ve stejné kategorii byl nominován i za sportovní komedii Jerry Maguire (1996). Vedle toho natočil i snímky Řekni cokoliv (1989), kultovní Singles (1992), Vanilkové nebe (2001) a naposledy Elizabethtown (2005). 

Fakt, že režisérův poslední opus Koupili jsme zoo bude klasickým rodinným dílkem, které po různých dramatických peripetiích dobře dopadne (a všichni si dají hubánka), je poznat už z traileru.

Právě jistá sladkobolnost a přílišný tlak na city může leckoho odradit, ale onu klišovitost (a možná i kýčovitost příběhu) naštěstí vyvažují hereckých výkony dospělých i dětských představitelů. A koneckonců jsou tam "joztomijá žvížátka", což bezpečně rozehřeje srdce i toho největšího škarohlída, mu he he ... :-)

Americká rodinná komedie Koupili jsme zoo/We Bought a Zoo má v českých kinech premiéru 12. dubna 2012.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson, Cameron Crowe, John Michael Higgins, Matt Damon, Carla Gallo, Stephanie Szostak, Angus MacFadyen, Elle Fanning, Patrick Fugit, Thomas Haden Church

Filmy:
Koupili jsme ZOO

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Koupili jsme zoo foto, Koupili jsme zoo fotky, Koupili jsme zoo video, Koupili jsme zoo film, Koupili jsme zoo trailer, Koupili jsme zoo premiéra, Koupili jsme zoo komedie, Cameron Crowe režie, Cameron Crowe film
TOPlist