Matka z Brna šířila po Facebooku, že dítě zemřelo po očkování. Pravda je ale asi jinde...

04.11.2016

Po Facebooku se šířila poslední dny hrůzná zpráva. Roční holčička prý zemřela po očkování. Ve skutečnosti je ale vše zřejmě úplně jinak...

Zdroj: Facebook

Teprve sedmnáctiletá matka Tereza P. vychovávala svou šestnáctiměsíční dcerku v sociálně slabé rodině a bez otce, s tím byla spíše na kordy. Bohužel, její holčička zemřela: "Dne 1. 11. 2016 zemřela ve Vacenovicích Eliška P. ve věku asi rok a půl. Dle zpráv na Facebooku, která tam dala její nezletilá matka, to bylo v den očkování vakcínou Priorix," píše starostka obce.

Matka Tereza Přikrylová začala tuto zprávu sama aktivně šířit. Prý přišla s dítětem z očkování a dítě vzápětí v postýlce zemřelo. Zpráva rozpoutala na Facebooku pěknou bouři, odpůrci očkování ji pochopitelně "přivítali", neboť podpořila jejich domněnky.

O pár dnů ale přišel další šok. Policie sdělila, že úmrtí holčičky rozhodně s očkováním nesouvisí. Matku hlídá policie a vše je vyšetřováno jako násilná smrt dítěte... Přitom na matku již před tím údajně podala trestní oznámení rodina otce dítěte, neboť sama přiznala, že nechala dítě spát nosem v peřině. Jaké rozuzlení bude mít tento případ? 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
policie, smrt dítěte, dítě, krimi, české krimi, české krimi zprávy, policejní zprávy, očkování, smrt po očkování, matka nezletilá, vakcína Priorix, české policejní zprávy
TOPlist