Matka Kramného prý chtěla dirigovat práci jeho obhájce. Ten nesouhlasil a skončil!

06.04.2014

Podle slov advokáta JUDr. Jaromíra Richtera na něj kladla naprosto nepřijatelné požadavky. Mezi nimi byla i spolupráce s jeho novou obhájkyní. Tou se stala Jana Rejžková, která má tak nyní na starost obhajobu obviněného Petra K.

Foto: TV Nova

Kromě spolupráce s jeho současnou obhájkyní také matka Kramného po advokátu Richterovi požadovala, aby vystupoval před novináři a dělal různá mediální prohlášení. Advokát na to nechtěl přistoupit, a tak nyní už jen očekává usnesení soudu o svém odvolání, aby ze své strany mohl případ uzavřít po všech stránkách.

Čtěte také

Asi se matce obviněného jednoduše nehodil do krámu. Nechtěl před novináři za každou cenu hrát nějaké divadýlko, které by jejího syna mělo představit veřejnosti jako nějakou oběť justice. Uvidíme, s čím přijde paní Rejžková.


Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
advokát, petr kramný, Petr Kramný informace, Petr Kramný kauza, Petr Kramný policie, Petr Kramný vazba, Petr Kramný soud, Petr Kramný obvinění, Petr Kramný elektrický proud, Petr Kramný vyšetřování, Petr Kramný Egypt, Petr Kramný novinky, Petr Kramný zprávy, Vražda Češek Egypt, Vražda Češek v Egyptě, vraždy, krimi, kriminální případy, kriminální případy ČR, petr kramný obhájce, jaromír richter, jana rejžková, obhájce
TOPlist