Matěj Ruppert to roztočil na Jägermeister party!

30.01.2013

Díky známéhu zpěvákovi a jeho lásce k alkoholu se páteční noc na Žižkovské věži nesla v duchu volání divočiny! Ale nejen Matěj Ruppert, ale také skupina G-Point Hunters úderem desáté hodiny rozproudila hosty oslavující miliontou prodanou láhev Jägermeistera v České republice.

matej
Matěj velí po myslivecku: Na stráž!
Foto: AMI Communications

Úderem deváté hodiny totiž odhalil Matěj Ruppert (34) spolu s Ondřejem Ročkem hlavní hvězdu večera – miliontou prodanou láhev likéru Jägermeister. Ihned po přípitku se na podium dostavila funky skupina G-Point Hunters ve složení Roman Holý (46), Matěj Ruppert a Tereza Černochová (29), kteří rozezvučili luxusní prostory Žižkovské věže několika svěžími hity. Po téměř hodinovém vystoupení si hudební trio dopřálo ledově nachlazeného „jégra“ na baru.

matej
Matěj dává dalšího panáka, Roman stále hrozí ...
Foto: AMI Communications

Stylové ladění večera podtrhly nejen zkumavky, ale i názorné předvedení toho, že likér nemusí být konzumován jen v tradiční tekuté formě. To ukázal projekt Makromolekulární mixologie, který na principech molekulární kuchyně představil likér například jako zmrzlinu nebo želé.

matej
Matěj zpívá: Ještě jednu, ještě jednu ...
Foto: AMI Communications

Party dále pokračovala v tanečním rytmu dvojice Trouble Team DJs Crew, kterou v průběhu večera vystřídali i DJ N´zym a DJ Aquaman. Výjimečná atmosféra z vnitřku oranžově nasvícené Žižkovské věže se přenesla i do okolních ulic, protože celý program večera byl přenášen na venkovní obrazovky.

Celou Jägermeister party a zpěv Matěje Rupperta si tak až do brzkých ranních hodin mohlo vychutnávat mnohem širší publikum! A to je gut!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Roman Holý, Matěj Ruppert

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, matěj ruppert foto, matěj ruppert fotky, Matěj Ruppert zpěv, Matěj Ruppert párty, Matěj Ruppert chlast, Matěj Ruppert Jägermeister party, Matěj Ruppert Jägermeister, Matěj Ruppert tvrdý alkohol, Matěj Ruppert Žižkovská věž
TOPlist