Matěj Ruppert do toho podruhé praštil a vzal si svou přítelkyni!

01.10.2013

Zpěvák kapely Monkey Business se dnes tajně oženil s partnerkou, s níž se zasnoubil na karlovarském festivalu! Matěj Ruppert si svou dlouholetou milenku Terezu vzal v pravé poledne na neznámém místě, tedy bez přítomnosti médií.

Matěj Ruppert
Zdroj: Profimedia.cz

Matěj Ruppert (35), který kvůli svatbě dokonce zrušil trénink ve "StarDance", vstoupil do svazku manželského podruhé v životě. Podle médií byli mezi svatebními hosty nejen příslušníci jeho rodiny, ale také jeho kolegové z taneční show ČT Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová.

Čtěte také

První manželkou populárního zpěváka byla tanečnice a zpěvačka Karolína Ruppert (35), s níž se Matěj Ruppert oženil po několikaměsíční známosti v červenci 2007 na Šumavě. Bohužel již půl roku po svatbě se manželé rozešli a soud je definitivně rozvedl v roce 2010.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Matěj Ruppert

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, svatba celebrit, matěj ruppert foto, sňatek celebrit, matěj ruppert fotky, Matěj Ruppert zpěv, Matěj Ruppert svatba, Matěj Ruppert snoubenka, Matěj Ruppert manželka, Matěj Ruppert sňatek, Matěj Ruppert partnerka
TOPlist