Matěj Hádek jako Posel roznáší svou naštvanost!

15.10.2012

Nejnovější film Vladimíra Michálka je brněnskou variací oblíbených chcípáckých dramat! Snímek, jež má zřetelné atributy televizního díla, je zřejmě nejslabším dílem režiséra, který se vrací po pětileté pauze!

posel
Foto: CinemArt

Třicetiletý Petr (Matěj Hádek) je zaníceným cyklistou, někdejší reprezentant nyní pracující jako poslíček. Svůj život podobně jako povolání messengera vnímá jako přestupní stanici a přemýšlí, co dál. Zpočátku se jeví jako svobodný kluk, nekonformní člověk pohrdající pokřivenou morálkou konzumní společností až do okamžiku tragické nehody, kdy vyjde najevo i jeho temná stránka duše. V ten moment se rozhodne svůj neuspořádaný život dát do pořádku. Ale osudu jde těžko uniknout... 

Režisér Vladimír Michálek (56), který stvořil takové filmové skvosty jako Amerika (1994), Zapomenuté světlo (1996), Je třeba zabít Sekala (1998), Anděl Exit (2000), Babí léto (2001) a O rodičích a dětech (2007), natočil snímek Posel původně jako televizní film pro brněnské studio ČT. A to je právě na filmu hodně vidět!

Snímek, který svým nudným příběhem věčně naštvaného antihrdiny připomíná "slavnou" tradici chcípáckých filmů, se na stříbrná plátna rozhodně nehodí. Banální děj, nesympatická ústřední postava, špatné herecké výkony zejména některých dam a koneckonců i vykalkulovaný závěr srážejí hodnocení filmu hluboko pod průměr. Tohle že natočil držitel Českého lva a režisér deseti Lvy oceněného "Sekala"?

České drama Posel je v kinech k vidění od 18. října 2012.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vladimír Michálek, Stanislav Zindulka, Eva Leimbergerová, Jan Kolařík, Matěj Hádek, Jiří Vyorálek

Filmy:
Posel

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube.com, youtube, české filmy, české herečky, herci, youtube video, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, český film, Právě v kinech, české komedie, česká komedie, Posel foto, Posel fotky, Posel film, Posel video, Posel trailer, Posel premiéra, Posel ukázka, Posel drama, Matěj Hádek Posel, Matěj Hádek film, Vladimír Michálek režie, Vladimír Michálek film, Vladimír Michálek Posel
TOPlist