Máte špatnou náladu? Štěňata oblečená jako postavy z Disneyovek vás určitě rozveselí!

27.11.2014

Kdo by nemiloval roztomilá štěňata? My vám je ukážeme ale ještě roztomilejší, než byste čekali! Protože co může být hezčího, než štěňata, která obléknete do stejných kostýmů jako ve známých pohádkách od Disneyho?

Foto: Youtube

Pohádky od Disneyho jsou vždy velkým hitem. Spousta holčiček chce být jako Elsa z Frozen, nebo jako víla Ariel… Co se ale stane, pokud do kostýmů těchto hrdinů obléknete malé pejsky? Vypadají prostě úžasně!

Psi jsou oblečeni třeba jako kapitán Jack Sparrow, Ariel, Aladdin, Elsa a ve filmu je možné vidět, jak jsou dokonce instalováni do jednotlivých scén z filmu. A rozhodně jim to sluší, co říkáte? Nás asi nejvíce dostalo štěně, které zpodobňuje myšku Minnie, které vás?

Kategorie:
Celebrity, Videa,

Tagy:
Jack Sparrow, Elsa, Psí štěňátka, štěňátka video, štěňátka videa, štěňátka youtube, roztomilá štěňátka, štěňátka Disney, štěňátka Disney video, vtipná štěňátka, vtipné štěňátko, Puppies Disney, Disney, Disney Channel, pejsky, malé pejsky, pejsky vtipné video, pohádky Disney, Disney online, pohádkové postavy, kostýmy pohádkových postav, pohádkové postavy kostýmy, Ariel, Aladdin
TOPlist