Maruška Doležalová a Marek Zelinka tvoří pár!

02.01.2016

Dvojnásobné vítězství se podařilo ve StarDance herečce a blogerce Marušce Doležalové (28). Nejen že vyhrála celou taneční soutěž, ale také získala zbrusu nového přítele, kterým není nikdo jiný než její tanečník  ze soutěže Marek Zelinka!

Marie Doležalová
Zdroj: Profimedia.cz

Maruška Doležalová vstupovala do soutěže jako zadaná, ale v jejím průběhu se rozešla. Marek Zelinka ani soutěž na to prý neměli absolutně žádný vliv, dušuje se Maruška. Šlo prý o vyústění dlouhodobých neshod.

Cestou z finálového večera se tanečníci drželi za ruce a poté už šla Marie s pravdou ven. S Markem se prý skutečně sblížila! Takže se takto přidá k dalším párům, které soutěž sblížila. Například vítězka minulého ročníku Anna Polívková (36) chodí stále s Michalem Kurtišem a nyní se dokonce povídá, že je snad s ním těhotná.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marie Doležalová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Sexy herečky, fotky hereček, herečky foto, české herečky, české celebrity vztahy, Marie Doležalová foto, Marek Zelinka tanec, Marie Doležalová StarDance, Marie Doležalová tanec, Marie Doležalová Marek Zelinka, Marie Doležalová muži, Marie Doležalová vztah, Marek Zelinka foto, Marek Zelinka tanečník
TOPlist