Martin Písařík si znovu hraje na pozorného tatínka! Nevěra mu doma asi prošla…

25.09.2014

Není to tak dávno, co byl Martn Písařík (35) načapán, jak se „olizuje“ s jistou barmankou a po akci ráno běží jako slušňák ke své přítelkyni, se kterou si teprve před pár týdny pořídili první dítě. Jak to tak vypadá, tenhle skandál mu prošel. Bude si příště dávat pozor?

Martin Písařík
Zdroj: TV Prima

Přítelkyně herce Martina Písaříka z Počátků bude asi světice. Nedávno se totiž celá rodinka objevila na jedné akci, a to i s malým synkem.

A vypadali oba rozesmátí, naprosto v pohodě, takže buď umí před veřejností skvěle přehrávat, anebo je Michaela velmi velkorysé děvče, které pro klid v rodině dokáže odpouštět.

Martin by si tedy měl rozhodně vážit té, kterou má doma a brát tuto nepříjemnou situaci jako obrovské poučení a životní lekci! A jeho přítelkyni gratulujeme k nadhledu, který prokázala!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Martin Písařík

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští herci, TV Nova, české seriály, herci česko, Martin Písařík foto, Martin Písařík seriál, Martin Písařík role, Martin Písařík TV Nova, nevěrné celebrity, České celebrity nevěra, čeští herci foto, čeští herci nevěra, Martin Pisařík nevěra, Martin Písařík dítě, Martin Písařík rodina, Martin Písařík barmanka, Martin Písařík přítelkyně, Martin Písařík oduštění, Martin Písařík nevěra s barmankou, Martin Písařík partnerka, Martin Písařík vztah s partnerkou, odpuštění nevěry, nevěrní herci, nevěrné české celebrity, nevěrní čeští herci
TOPlist