Martin Gardavský je druhým nejkrásnějším Mužem planety!

18.12.2011

Martin Gardavský (24) skončil druhý ve finále soutěže mužské krásy v Bangkoku! Český reprezentant, který uspěl v konkurenci 53 soupeřů, stal druhým nejkrásnějším mužem planety pro rok 2011.

Martin Gardavský

Martin Gardavský zaznamenal úspěch v soutěži, kterou lze srovnávat s prestiží Miss Universe. Vítězem Mister International se stal Cesar Curti z Brazílie a na třetím místě se umístil Steven Yoswara z Indonésie. Český krasavec a Muž roku pro rok 2011 krátce po získání této pozice uvedl, že je to pro něj velké překvapení, a že je prý velmi šťastný, leč unavený.

martin
Martin Gardavský
Foto: David Novotný

Slovenský Muž roku Jakub Lorencovič se dostal do Top 10, což lze také považovat za obrovský úspěch. Martin Gardavský, který pochází ze středočeské Mořiny, mluví několika jazyky a studuje ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity. Gratulujeme k vítězství!

Celebrity:
Martin Gardavský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, soutěž krásy, modelové, čeští modelové, Muž roku, náchod, soutěž muž roku, muži, čeští muži, čeští krasavci, krasavci, Martin Gardavský, Martin Gardavský foto, Martin Gardavský photo, Martin Gardavský vítězství, Martin Gardavský Muž roku, Muž roku 2011, Martin Gardavský sexy, Martin Gardavský tělo, Martin Gardavský vítěz, soutěž mužské krásy, Martin Gardavský nahý, Martin Gardavský úplně nahý, Mister International
TOPlist