Martin Chodúr ukázal roztomilého synka

29.05.2016

Zpěvák Martin Chodúr (26) se stal na Nový rok otcem. A ač velmi mlád, svou otcovskou roli si náležitě vychutnává a synkem se velmi rád pochlubí. Nedávno třeba fotkou, jak spolu se skoro půlročním miminkem vyrazili do Hukvald.

Martin Chodúr
Zdroj: Facebook

Martin Chodúr není malý muž a jak je vidět, jeho prvorozený syn Martin bude zřejmě po něm. Je ho totiž na půlroční dítě pěkný kousek! Syn je prý velmi hodný a klidný a Martinův zpěv má velmi rád.

Martinovi je šestadvacet, dítě zplodil s o šestnáct let starší partnerkou, které neřekne jinak než Ivonko. I pro ni šlo o první dítě. Martin si dítě velmi přál, rozhodně si prý nechtěl užívat a hýřit, když je mu dvacet. Se synkem si prý rád hraje a nemůže se ho nabažit. 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Martin Chodúr

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity fotky, česká superstar, čeští zpěváci, Martin Chodúr superstar, Martin Chodúr rodina, Martin Chodúr partnerka, Martin Chodúr přítelkyně, Martin Chodúr táta, české celebrity děti, zpěváci Superstar, Martin Chodúr dítě, Martin Chodúr Facebook, Martin Chodúr syn, Martin Chodúr děti, Martin Chodúr novinky, Martin Chodúr syn foto
TOPlist