Martin Chodúr je tátou, dočkal se na Nový rok

03.01.2016

Vítěz Superstar Martin Chodúr se konečně dočkal. Jeho partnerka Yvona Selníková porodila na Nový rok vytoužené miminko a je to kluk! Při vymýšlení jména příliš originality neprojevil.

Martin Chodúr
Zdroj: Facebook

„A už jsme tři! Martínek se nám narodil dnes v 15:09 hodin, váží 3,5 kg a měří 50 cm. Ivonka i maličký jsou v pořádku. Budu rád, když se budete radovat s námi,“ píše Martin Chodúr na Facebooku.

Jeho partnerka Yvona je o šestnáct let starší a ačkoliv by mnozí předpokládali, že jejich láska nebude příliš dlouho trvat, chodí spolu již pět let. A stejně tak by asi mnozí nečekali, že se bude chtít stát teprve šestadvacetiletý Martin tátou.

Jak je vidět, Martin je vyzrálý mladý muž, který je zřejmě o nějaký ten rok napřed než jsou jeho vrstevníci. Ivona má za sebou již jedno manželství, byla vdaná za Tomáše Selníka, který má v Ostravě stavební firmu a působil také jako fotbalový rozhodčí. 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Martin Chodúr

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
česká superstar, čeští zpěváci, narození dítěte, Martin Chodúr rodina, Martin Chodúr partnerka, Martin Chodúr táta, Superstar, slavní zpěváci, Martin Chodúr žena, Martin Chodúr dítě, Martin Chodúr kluk, Martin Chodúr syn, Yvona Selníková, Yvona Selníková dítě
TOPlist