Martha Issová hraje ve třiceti pannu Bohunku a klidně jí to věříte!

12.05.2015

Do kin se chystá zcela nové zpracování pohádky Sedmero krkavců, o které se postarala režisérka Alice Nellis. A tak je celkem přirozené, že do hlavní role obsadila svou oblíbenou herečku Marthu Issovou (34). Ta zde hraje nevinnou pannu Bohunku.

Martha Issová
Zdroj: Bohemia MP

Na roli si musela Martha Issová počkat dlouhých šest let, po které se zpracování chystalo. Naštěstí se na Marhtě, která už je i maminkou dvouleté dcery, roky nijak nepodepsaly, takže si klidně roli mladičké dívky mohla střihhnout.

Film by měl jít do kin již na konci května, a to přes to, že se o něj hádají jeho producenti, lépe řečeno bývalý producent s tím současným.

Tyto spory  by však neměly ovlivnit uvedení filmu, ve kterém ztvární zlou královnu další Alicina oblíbenkyně Sabina Remundová. Ta bude pro změnu hrát matku jen o sedm let mladšímu Václavovi Neužilovi. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Martha Issová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
české filmy, české herečky, Filmové novinky, nové české filmy, Sedmero Krkavců, Sedmero Krkavců youtube, Sedmero Krkavců film, Sedmero Krkavců nový film, Sedmero Krkavců 2015, Sedmero Krkavců online, Sedmero Krkavců Martha Issová, Martha Issová role, Martha Issová filmy, Martha Issová nový film, Martha Issová postavy, Martha Issová pohádky, Alice Nellis, režisérka Alice Nellis
TOPlist