Marta Kubišová měla na své narozeniny infarkt

03.11.2015

Naše fenomenální zpěvačka Marta Kubišová oslavila 73. narozeniny. Bohužel na oslavu nedošlo, Marta se ocitla na místě, kde určitě nechtěla být, v nemocnici.

Marta Kubišová
Zdroj: Luděk Kovář, wikipedia.org

Infarkt zpěvačku postihl v předvečer jejích narozenin,  když byla doma se svou dcerou a její rodinou. Tak se o ni mohli naštěstí její blízcí včas postarat a nechat ji převézt do nemocnice, kde je o ni postaráno.

Marta Kubišová v poslední době zpívala v pražském divadle Ungelt, které o její indispozici také informovalo: „Paní Martu Kubišovou včera večer postihl infarkt. Jistě chápete, že více informací zatím poskytovat nemůžeme.

Všechna plánovaná vystoupení do konce roku 2015 jsme nuceni zrušit, a to bez náhrady.“ Jde již o druhý případ vážných zdravotních problémů u našich nejznámějších umělců tento týden. Karlu Gottovi byla diagnostikována rakovina mízních uzlin

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Marta Kubišová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, české zpěvačky, Marta Kubišová foto, české zpěvačky foto, české zpěvačky fotografie, Marta Kubišová infarkt, Marta Kubišová narozeniny, Marta Kubišová stav, Marta Kubišová nemocnice, Marta Kubišová online, Marta Kubišová hudba, Marta Kubišová kariéra, Marta Kubišová zdraví, fenomenální zpěvačky, nemocníé zpěvačky.
TOPlist