Marta Kubišová bude zpívat již jen rok

19.03.2016

Zpěvačka Marta Kubišová (73) oznámila, že v roce 2017 hodlá ukončit svou pěveckou kariéru. Rozhodně nemůže ale říci, že by o ni nebyla zájem. Je to právě naopak, zpěvačka zpívá jako o život.

Marta Kubišová
Zdroj: Česká televize

Marta Kubišová prodělala na konci loňského roku infarkt a možná právě to ji přimělo k těžkému rozhodnutí, že v pětasedmdesáti letech ukončí svou kariéru. Její stav byl totiž velmi vážný a možná si zpěvačka vzala ponaučení, že se není kam hnát. To, zda se bude stále věnovat také své činnosti kolem opuštěných zvířat, zatím zpěvačka neoznámila.

Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček prožila dlouhé roky bez umělecké činnosti, po roce 1968 jí bylo vystupování zakázáno. S velkou slávou se vrátila po Sametové revoluci, bohužel s bývalou kamarádkou, se kterou i vystupovala, se soudila o neuskutečněné turné. Soud dal Martě Kubišové zapravdu. 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Marta Kubišová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, česká hudba, fotky zpěvaček, zpívání, Marta Kubišová foto, hudební legendy, české celebrity videa, Marta Kubišová online, Marta Kubišová hudba, Marta Kubišová kariéra, Marta Kubišová fotografie, Marta Kubišová zpívání, Marta Kubišová zpěv, Marta Kubišová písně, Marta Kubišová videoklipy
TOPlist