Marta Jandová v ČS má talent: Vykouklo jí při zpěvu prso! - video

15.11.2010

Marta Jandová (37) si v talentové soutěži zahrála na českou Janet Jackson!Zpěvačce při vášnivém poskakování málem vypadlo levé prso!


Marta Jandová - česká Janet Jackson!
Foto: youtube.com

Zpěvačka Marta Jandová vystoupila jako zvláštní host v dalším semifinálovém kole show TV Prima Česko Slovensko má talent a způsobila tam nechtěně pořádný poprask!

Marta, která je jako zpěvačka známá svou nespoutanou živočišností při koncertech, se natolik rozvášnila, že si ani nevšimla, jak se jí levé ňadro dere ven! Nechybělo mnoho a prso krásné zpěvačky by spatřilo světlo světa v brněnské hale!Paradoxem je, že zpěvačka, která na pódiu vystoupila se svou kapelou Die Happy, vůbec o ničem nevěděla! Zato diváci v hale a u televizních obrazovek napjatě čekali, jestli se Marta odhalí úplně ...

Moderátor Martin Pyco Rausch Martu po vystoupení nazval českou Janet Jackson - upozornil tím na slavný skandál při finále Super Bowl, kdy americká zpěvačka ukázala ňadro i s piercingem!

Čtěte také


Není však kouzelnější Marta Jandová a její vykouklé ňadro, než rádobydrsný Rytmus, který si hraje na to, že opovrhuje šoubyznysem a přitom se tetelí štěstím, když mu Lucie Bílá nabízí tykání? Marta vyhrává na plné čáře, prostě Marta rulezzz!

Fandím
48 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Lucie Bílá, Marta Jandová, Jakub Prachař, Česko-Slovensko má talent

Filmy:
Česko Slovensko má talent

Interpreti:
Die Happy

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, Marta Jandová nude, moderátoři, odhalené prso, čeští moderátoři, odhalená bradavka, marta jandová video, Marta Jandová sexy, slovenští moderátoři, Martin Pyco Rausch, talentová show, Marta Jandová nahoře bez, Marta Jandová naked, Marta Jandová topless, Marta Jandová bradavka, Marta Jandová prso, Marta Jandová prsa, Marta Jandová vykouklé prso, Marta Jandová talent, Marta Jandová čs má talent, Marta Jandová vystoupení, Marta Jandová sexy video, Marta Jandová ňadra, Marta Jandová ňadro, Marta Jandová vykouklé ňadro, brno, odhalené ňadro
TOPlist