Marta Jandová se vdala za otce svého dítěte!

26.07.2014

Marta Jandová (40) se podruhé v životě vdala. Tentokrát se provdala za porodníka Miroslava Vernera, se kterým žije Marta Jandová již dva roky. Páru se narodila před necelým rokem dcera Marie.

Marta Jandová
Zdroj: Isifa

Martě Jandové se podařilo druhou svatbu utajit před veřejností. Šlo prý o svatbu se vším všudy, s veškerými českými tradicemi a klasickou hostinou.

Prvně si vzala Marta Jandová kolegu z kapely Die Happy Thorstena Mewese, a to v pouhých 21 letech. Manželství se po několika letech rozpadlo. Posléze chodila chvíli s německým idolem zpěvákem Saschou, aby se pak vrátila zpět do České republiky.

Po kratší známosti se potkala s Miroslavem Vernerem. Nyní se jak Marta, tak její dcera jmenují příjmením Verner, bez koncovky ová. To Marta odůvodňuje tím, že má také německé občanství a nechce prý tamní úřady a veřejnost mást…

Fandím
32 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Marta Jandová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
zpěvačky, České celebrity, celebrity foto, české zpěvačky, české celebrity foto, Marta Jandová foto, svatby celebrit, české celebrity svatby, Miroslav Verner, Miroslav Verner foto, marta jandová, svatby českých celebrit, celebrity novinky, Marta Jandová nový manžel, Marta Jandová manžel, Miroslav Verner svatba, Marta Jandová svatba
TOPlist