Marta Jandová poprvé od porodu zapózovala fotografovi!

05.09.2013

Krásná zpěvačka, která před měsícem porodila dceru Marii, je na nových fotkách ještě půvabnější! Marta Jandová se stala tváří nové kosmetické značky a kvůli tomu musela při focení držet jakési ovoce, které v těchto krajích není moc známé, ale údajně má léčivé účinky. Ano, jistě, je to papaya ...

marta
Foto: Only Papaya

Marta Jandová (39), která musela svou dceru nechat doma, označila toto focení za tzv. fotografickou premiéru po porodu. Focení s ovocem naštěstí nebylo časově náročné, ale zpěvačka byla přesto trošku nervózní a každou chvíli telefonovala svému partnerovi, který si vzal mezitím dcerku na starost!

marta
Foto: Only Papaya

Kráska se stala tváří produktu Only Papaya ze dvou základních důvodů - za prvé papayu miluje a za druhé je to rodinný podnik. Takže zde platí známé heslo - když ji miluješ, není co řešit.

A to potvrzuje též její otec, zpěvák Petr Janda (71), který byl u focení samozřejmě také přítomen, a kterého k nápadu dovážet k nám kosmetické produkty z papay přivedl kamarád z Austrálie, který tam organizuje koncerty českých umělců.

Fandím
32 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petr Janda, Marta Jandová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Marta Jandová foto, Marta Jandová fotky, Marta Jandová sexy, Marta Jandová otec, Marta Jandová sexy foto, Marta Jandová fotky po porodu, Marta Jandová focení, Marta Jandová papaya, Marta Jandová ovoce
TOPlist