Marta Jandová pokřtí nové CD kapely Arakain!

26.04.2011

Frontwoman německé kapely Die Happy a zpěvačka Marta Jandová pokřtí nové CD Arakainu s názvem Homo Sapiens..?. Křest, který proběhne 28. dubna v Retro Music Hall v Praze, bude jedním z vrcholů velkého propagačního turné kapely Arakain.


Arakain
Foto: Photomusic.cz

Arakain vyrazil na své turné k nové řadové desce Homo Sapiens..? už 4. března. První koncert turné, který se uskutečnil na zámku v Polné u Jihlavy si nenechalo ujít na 800 fanoušků. První moravský křest CD, který proběhl minulý měsíc v brněnském Semilassu a také koncert v Prostějově se zatím setkal s nadšenými reakcemi fanoušků.

Nové album, které se hned první týden prodeje umístilo na 4. místě prodejní hitparády IFPI (Mezinárodní federace hudebního průmyslu), v níž jsou zahrnuti i zahraniční interpreti. Dokonce i limitovaná edice desky, prodávaná přes eshop kapely, je už také rozebraná.Hostem pražského koncertu bude oblíbená zpěvačka Marta Jandová, která zároveň album i pokřtí. Křest CD začne už po 19. hodině, kdy proběhne autogramiáda kapely. Před hlavním hostem ovšem nejprve vystoupí předkapely Ascendancy a Menhir. Je na co se těšit!

Fandím
32 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Marta Jandová

Interpreti:
Arakain, Menhir, Ascendancy

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, muzikanti, čeští muzikanti, Retro Music Hall, Arakain hudba, Arakain album, Arakain křest alba, Arakain křest desky, Arakain deska, Arakain music, Arakain Marta Jandová, Arakain Retro Music Hall, Arakain turné, kapela Arakain, hudební skupina Arakain, Arakain Homos Sapiens, Marta Jandová křest, Arakain videoklip
TOPlist