Marta Jandová a Marián Vojtko se líbali pod třešní: Začátek lásky?

04.05.2011

Marta Jandová (37) není sice zatím zadaná, ale aspoň nám neuschne! Marián Vojtko (38) se nad kolegyní slitoval a vášnivě ji na prvního máje zlíbal pod rozkvetlou třešní!


Marta Jandová zatím jen objímá Radku Fišarovou ...
Foto: muzikal-katmydlar.cz

Marta Jandová (37) a Marián Vojtko (38) jsou nejen kolegové z Divadla Broadway, kde hrají v muzikálu Kat Mydlář, ale zároveň dva nezadaní (a možná nadržení?) umělci, kteří potřebují občas upustit páru.


Šílený Marián Vojtko je Tygr z Mompracemu!
Foto: muzikal-katmydlar.cz

Zatímco zpěvačka ukončila milenecký poměr s producentem Viktorem Mrázem (42), zpěvákovi se zase rozpadl vztah s Libuškou Vojtkovou (30). A tak tady máme dva lidi, kteří se zatím líbají jen proto, aby dodrželi prvomájové tradice. Ale možná je to také začátek nové lásky ...

Marta Jandová a Marián Vojtko se líbali naprosto veřejně po skončení představení, ale co dělo poté, nám zatím zůstává skryto ... Počkejme si pár týdnů!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Marta Jandová

Filmy:
Superstar, X Factor, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Marta Jandová foto, Marta Jandová fotky, československá superstar, Viktor Mráz, porota, TV Nova, porota Superstar, TV Prima, porotkyně, kamarádky, Marta Jandová sexy, Marta Jandová photo, televizní soutěže, Marta Jandová rozchod, Marta Jandová přítel, Marta Jandová milenec, Marta Jandová konec vztahu
TOPlist