Markéta Hrubešová a Petra Černocká: To jsou ale dekolty!

22.10.2011

Markéta Hrubešová (39) a Petra Černocká (61) se vytasily se svými přednostmi! Známé české herečky působí jako dvě sestry! Jak to, hergot, dělají, že vypadají tak mladě?

petra
Petra Černocká a Markéta Hrubešová se nafintily ...
Foto: genesy

Petra Černocká (61) a Markéta Hrubešová (39) si společně zahrály v novém českém filmu Saxána a Lexikon kouzel, a tak pochopitelně obě vyrazily také na stejnojmennou filmpárty, které se tradičně konala v klubu Občanská plovárna na Malé straně. Obě herečky tamní hosty překvapily svými udržovanými a bujnými dekolty a zvláště pak "babička" Petra Černocká dokázala, že Saxána vypadá stále k světu!


Čtěte také

Ačkoliv je mezi oběma ženami věkový rozdíl 22 let, není to jaksi na první pohled poznat. Troufáme si tvrdit, že člověk neznalý těchto filmových hereček by si mohl myslet, že jde o spolužačky ze školy. Jen škoda, že se Petra Černocká na rozdíl od Markéty Hrubešové v žádném českém filmu nesvlékla do naha!

petra
Petra Černocká a její filmová dcera třímají Lexikon všech kouzel ...
Foto: genesy

Pohádkový snímek Saxána a Lexikon kouzel, který je volným pokračováním slavného filmu Dívka na koštěti, režíroval opět "veterán" Václav Vorlíček. Film se bohužel setkal s velmi negativním přijetím u velké části filmové kritiky a ani diváci se na něj zrovna nehrnou ...

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petra Černocká, Markéta Hrubešová

Filmy:
Saxána a Lexikon kouzel

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, české herečky, youtube video, youtube com, markéta hrubešová fotky, filmpárty, občanská plována, Markéta Hrubešová foto, Markéta Hrubešová prsa, Petra Černocká foto, Petra Černocká Saxana, Petra Černocká film, Petra Černocká filmpárty, Petra Černocká dekolt, Markéta Hrubešová film, Markéta Hrubešová filmpárty, Markéta Hrubešová Saxána, Markéta Hrubešová dekolt
TOPlist