Marie Rottrová to rozsekla - bude se potřetí vdávat!

04.11.2012

Populární zpěvačka, která za pár dní oslaví své jednasedmdesátiny, se rozhodla, že do toho ještě jednou praští! Marie Rottrová si vezme svého o šestnáct let mladšího přítele Milana Říhu (55), s ním se před rokem zasnoubila!

Marie Rottrová
Zdroj: Potten & Pannen

Marie Rottrová (70), která ještě donedávna tvrdila, že třetí svatbu rozhodně neplánuje, náhle změnila názor a médiím prozradila, že bude veselka! Zpěvačka, která se se svým dlouholetým milencem před rokem zasnoubila, tak zřejmě podlehla jeho naléhání a vleze ještě jednou a naposledy do chomoutu!

Čtěte také

Nestárnoucí popová diva přezdívaná Madam soul je známá tím, že si své soukromí pečlivě střeží, takže je vcelku pochopitelné, že nám asi neprozradí, kdy a kde svatba proběhne.

Marie Rottrová má z prvního manželství dva dospělé syny, kteří jsou oba úspěšnými hudebními skladateli.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marie Rottrová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, Marie Rottrová fotky, Marie Rottrová sexy, marie rottrová video, Marie Rottrová svatba, Marie Rottrová přítel, Marie Rottrová milenec, Marie Rottrová žádost o ruku, Marie Rottrová Anděl, Marie Rottrová vdavky, Marie Rottrová zásnuby, Marie Rottrová zasnoubení, Marie Rottrová foto, Marie Rottrová partner, Marie Rottrová sňatek
TOPlist