Mariah Carey se chce vdávat, ale chybička se vloudila, není rozvedená

25.01.2016

Mariah Carey (46) se už vidí jako další paní Packerová, ale chtělo by to maličkost, rozvést se. A to samé musí učinit její milý, australský multimilionář James Packer!


Mariah Carey
Zdroj: Profimedia.cz

Mariah Carey se už chlubí astronomicky drahým zásnubním prstenem, který dostala od miliardáře a mediálního magnáta Jamese Packera, se kterým už nějaký ten pátek chodí. Pokud by chtěli učinit tradici zadost, měla by se Mariah do roka provdat.

Uvidíme, jak tom zvládne, když nyní není jaksi ve stavu, kdy by se vdávat podle právě směla. Stále ještě není vyřešeno její druhé manželství s Nickem Cannonem, komikem a zpěvákem a hlavně otcem jejích dvojčat.

A stejné máslo na hlavě má James Packer. I ten byl ženatý dvakrát a napodruhé ze slibu stále ještě nevybruslil, jde hlavně o finanční detaily. Se svou manželkou prý uzavřeli velmi netradiční předmanželskou smlouvu, která není doposud vyřešená. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Mariah Carey

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, americké zpěvačky, Mariah Carey sexy, milionáři, svatby, slavné zpěvačky, svatby celebrit, Mariah Carey partner, Mariah Carey manžel, Mariah Carey manželství, Mariah Carey James Packer
TOPlist