Marek Ztracený pouští do éteru vánoční píseň "Snad se něco stane"!

05.12.2013

Zpěvák zaútočil na naše slzné žlázy dojemným hitem, i když sám uznal, že jej napsal tak trochu omylem! Marek Ztracený jako autor hudby i textu několika hitů ukazuje další rozměr své tvorby. Zatímco poslední hit „Sex s ex“, který vládl tento rok 12 jarních týdnů českému žebříčku nejhranějších singlů, je spíše osobní zpovědí, novinka „Snad se něco stane“ je pocitová záležitost.

Marek Ztracený
Zdroj: David Rajnoch

„Myslel jsem si, že vánoční píseň může člověk napsat jen o Vánocích, ale ta moje vznikla úplně náhodou v létě, kdy jsem skládal nové písničky a dodatečně jsem si uvědomil, že ta melodie je vlastně vánoční, stejně taková byla v tu chvíli i moje nálada – taková ta vánočně-sentimentální,“ popisuje Marek Ztracený (28) vlastní údiv, že složil vánoční skladbu.

Čtěte také

Zpěvák se textově inspiroval ve vlastních zážitcích a pocitech z Vánoc doma na Šumavě. V novém videoklipu k tomuto vánočnímu singlu přestavuje kromě sebe, své kapely a dětského sboru Andílci i vzácné piano značky Steinway & Sons. Hudebníci vědí, že se jedná o opravdový skvost – konkrétně tento kus vyrobený na míru v ceně 3 500 000 je Markovým celoživotním snem!


Při natáčení v plzeňském domu hudby se Marek snažil vyhnout vánočnímu kýči: „Nechtěli jsme ten klasický klip se svíčkami dárečky a stromečky. Ta píseň taková taky není. Chtěli jsme hezké obrázky, co by podpořili melodii skladby.“

A jaký je vztah Marka k Vánocům? Podle vlastních slov Vánoce miluje a možná i proto, že právě na půlnoční mši se před lety z telefonu dozvěděl, že mu jeho první vydavatelství vydá vlastní album!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marek Ztracený

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, marek ztracený fotky, Marek Ztracený foto, Marek Ztracený video, Marek Ztracený novinka, Marek Ztracený kýč, Marek Ztracený dětský sbor, Marek Ztracený děti, Marek Ztracený videoklip, Marek Ztracený klip, Marek Ztracený Vánoce, Marek Ztracený vánoční píseň, Marek Ztracený Snad se něco stane
TOPlist