Marcela Březinová se novému vztahu nebrání! A to je moc dobře!

06.03.2015

David Novotný, kamarád celebrit a pořadatel mnoha veselých večírků slavil narozeniny a to si pochopitelně spousta slavných nemohla nechat ujit. Slavilo se na hře Coco Chanel v Semaforu!

Marcela Březinová
Zdroj: David Novotný

Do společnosti se nebála vyrazit také zpěvačka Marcela Březinová. Její zdravý kořínek jistě přispěl k tomu, že se dokázala přes sebevraždu svého manžela v roce 2011 přenést a dokonce by se prý nebránila novému vztahu, což je velmi potěšující! Marcele je teprve 54 let a bylo by tedy obrovskou chybou se uzavírat do sebe.

Marcela Březinová se o novém vztahu ovšem bavila se smíchem: „To víte, nemá mi kdo pomáhat na statku u Kutné Hory, a zase začne sekání trávy a budeme letos opravovat střechu. Já na to nepolezu, abych tak ještě spadla,“ usmívala se Marcela Březinová.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Marcela Březinová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
párty celebrit, celebrity party, večírky, večírky celebrit, české celebrity fotky, vdova, Marcela Březinová manžel, Marcela Březinová foto, Marcela Březinová muži, Marcela Březinová smrt manžela, Marcela Březinová vztahy, Marcela Březinová kariéra, Marcela Březinová vztah, Marcela Březinová nový vztah, smrt partnera, smrt manžela, David Novotný narozeniny, David Novotný osobnosti
TOPlist