Manžel Mel B prý strašil její malou dcerku zbraní!

26.12.2014

Velmi divné věci se dějí kolem Mel B. Zpěvačka a porotkyně britského X-Factoru se totiž tento víkend předávkovala léky a alkoholem, týden před tím prý uprchla z domova. Na vině má být její manžel Stephem Belafonte. A podle matky Mel B děsil malou holčičku zbraní!

Melanie Brown
Zdroj: Promo foto

Dceru Phoenix má Mel B z předchozího vztahu. Vychovávala ji však společně se všemi ostatními dětmi a s manželem Stephenem Belafontem. Ačkoliv se Mel B snažila dlouho hrát hru na spokojené manželství, nyní vyplula na světlo svědectví, že je její manžel násilnický typ, který svou manželku různě týral. Stephen vše popírá.

Podle nejnovějších svědectví matky Mel B se však Stephen měl nedávno dopustit týrání také na své nevlastní dceři Phoenex, před kterou měl mávat zbraní! A to holčičku pochopitelně vystrašilo. Dostane tyran na pamětnou, nebo všichni stáhnou svědectví a podaří se mu vyklouznout, jak se to tyranům často stává?

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie Brown

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, Mel B foto, britské zpěvačky, partnerská krize, rozpad manželství, britské hvězdy, britské celebrity foto, Mel B fotografie, Mel B partner, Mel B youtube, Mel B deprese, Mel B prášky, Mel B předávkování, Mel B sebevražda, Mel B sebevražedný pokus, Mel B manžel, Mel B krize, Mel B X-Factor, Mel B porotkyně, Mel B partnerská krize, krize ve vztahu
TOPlist