Manžel Katie Price je pěkná krysa! Svou manželku podváděl, kde se dalo! A to s o 20 let starší ženou!

26.05.2014

Jak je vidět, je úplně jedno, pokud jste jednou z nejznámějších světových sexbomb s dmoucím se hrudníkem, i tak vás může váš muž podvádět. Nyní vycházejí na světlo dost odpudivé detaily kterak podváděl manžel Katie Price (36), Kieran Hayler (27) s její kamarádkou Jane Poutney (49). A to je o více jak dvacet let starší než Kieran!

Katie Price (Jordan)
Zdroj: Instagram

Aféra trvala několik dlouhých měsíců. Milenci se stýkali vždy po práce v autě, kde se také milovali. Šlo vždy pouze o desetiminutovou rychlovku, při které si ani nesundali šaty. Katie Price dokonce vzala svého manžela a kamarádku na dovolenou na Kapverdy, kde konečně všechno prasklo.

I když Katie posílala z Kapverd nádherné obrázky, jak se se svým manželem objímá, ve skutečnosti zde zažila malé peklo. Kieran tušil, že Katie s ním čeká zřejmě druhé společné dítě a chtěl se s Jane rozejít.

To se mu však nepodařilo a místo toho se milenci začali líbat. Když v tom se před nimi zjevila Katie… Kieran je skutečně pořádná krysa, protože se celou aféru snažit svalit na Jane. Nicméně Katie je již rozhodnutá a chce rozvod, i když s Kieranem čeká další miminko…

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, velká prsa, anglické modelky, britské modelky, Katie Price foto, nevěra, britské sexbomby, nevěry celebrit, Katie Price rozvod, Katie Price vztah
TOPlist