Máme nového Muže roku! Je to třiadvacetiletý Brňák!

25.08.2014

V Náchodě se tradičně konalo finále soutěže Muž roku. Stal se jím Tomáš Dumbrovský, synovec známého moderátora, třiadvacetiletý student z Brna.

T. Dombrovský / Foto Alena Málková, stylista Karel Dominic STIX (2x)

Na druhém místě se umístil čtyřiadvacetiletý student Jan Pippinger, třetí byl sedmadvacetiletý projektov manažer Jakub Šmírák. Soutěž začala promenádou a představením finalistů. Promenáda v plavkách pochopitelně také nechyběla, stejně jako volná disciplína.

Porota, která byla složena z mnoha celebrit a zástupců partnerů akce pak vybrala čtyři superfinalisty. Jan Pippinger také zaujal volnou disciplínou, kterou předvedl spolu se zpěvákem Tomášem Savkou, kdy musel hrát na kytaru a zpívat.

Muž roku Tomáš Dumbrovský je nezadaný, jako jediný z trojice a se smíchem tvrdí, že ho asi nikdo nechce. Ostatní fešní hoši jsou zadaní a svorně tvrdí, že se o ně přítelkyně tedy bát nemusí… No, uvidíme, co budou říkat třeba za půl roku!

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
model, Muž roku, muž roku fotky, muž roku soutěž, čeští muži, nejkrásnější muži, svalnatí muži, Muž roku 2014, čeští modely, krásní muži, krásní čeští muži, kandidáti na Muže roku, Muž roku seznam kandidátů, Muž roku foto, Muž roku 2014 fotky, nejkrásnější Čech, sexy muži, sexy muži foto, Muž roku nahé foto, soutěže krásky, české soutěže krásy, svalnatí muži foto, nazí svalnatí muži, Tomáš Dumbrovský, Tomáš Dumbrovský 2014, Tomáš Dumbrovský Muž roku, Tomáš Dumbrovský model., Tomáš Dumbrovský vítěz Muže roku
TOPlist