Malin Akerman přivedla na svět syna Sebastiana!

17.04.2013

Blonďatá herečka se konečně dočkala a stala se poprvé v životě matkou! Malin Akerman (34) porodila syna, který dostal jméno Sebastian, v úterý 16. dubna. Otcem je její manžel, italský hudebník Roberto Zincone.

Malin Akerman
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Malin Åkerman (34), která oznámila své těhotenství loni v září, sdělila své pocity z porodu na sociální síti, kam mimo jiné napsala: "Můj manžel a já jsme dnes ráno přivítali našeho překrásného, zdravého chlapečka".

Syn se prý celým jménem nazývá Sebastian Zincone Love. To poslední jméno tam herečka samozřejmě přidala jen tak z radosti a nemyslela to zcela vážně ...

Čtěte také

Malin Akerman, která je švédsko-kanadského původu, se proslavila nejen jako modelka, ale především jako herečka ve filmech Těsně vedle, Strážci-Watchmen nebo naposledy Rock of Ages. Za svého manžela se provdala v roce 2007.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Malin Akerman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, zahraniční herečky, kanadské herečky, kanadské celebrity, malin akerman fotky, kanadské modelky, těhotné herečky, Malin Akerman foto, Malin Åkerman sexy, Malin Åkerman první dítě, Malin Åkerman první potomek, Malin Åkerman partner, Malin Åkerman manžel, Malin Åkerman syn, Malin Åkerman narození syna, Malin Åkerman porod syna
TOPlist