Madagaskar 3: Třetí návrat rozdováděných zvířat z newyorské ZOO!

13.06.2012

Po čtyřech letech od natočení druhého dílu přichází do českých kin třetí pokračování série animovaných hitů. Zooparta z Madagaskaru opět předvádí smrtelně nebezpečné kousky – a to vše poprvé ve 3D.

mada
Foto: Bontonfilm.cz

Lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie a žirafák Melman snaží vrátit do své ZOO v Central parku v New Yorku a vynoří se v Monte Carlu. Zjevení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zlikvidovat agentka organizace na odchyt zvěře. Zooparta proto najde dokonalou kamufláž - kočovný cirkus

První příběh o zvířatech z newyorské ZOO Madagaskar přišel do kin v roce 2005 a díky slušnému komerčnímu úspěchu o tři roky později následoval Madagaskar 2: Útěk do Afriky.

V roce 2008 dokonce vznikl seriál (či chcete-li spin-off) Tučňáci z Madagaskaru, v němž byly použity jen charaktery „oblíbených opeřenců“. O rok později byl pak natočen televizní „vánoční kraťas“ s názvem Šťastný a veselý Madagaskar.

Vše o filmu Madagaskar 3!

Americká animovaná komedie Madagaskar 3/Madagascar 3: Europe's Most Wanted je v českých kinech k vidění od 14. června 2012.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Ben Stiller, Sacha Baron Cohen, Frances McDormand

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, animovaný film, animované filmy, Madagascar 3: Europe's Most Wanted, Madagascar 3, Madagascar 3 foto, Madagascar 3 fotky, Madagascar 3 trailer, Madagascar 3 video, Madagascar 3 film, Madagascar 3 premiéra, Madagascar 3 ukázka, Madagascar pokračování
TOPlist