Macurova bývalka Vlaďka užívá dovolené u Martucciho!

13.08.2014

Propletenec vztahů kolem Ivety Bartošové (†48) prostě nemůže být bizarnější. Ačkoliv by člověk na první pohled řekl, že každý bojuje proti každému, vytvářejí se nové a velmi překvapivé vazby. Jako například mezi Domenicem Martuccim (38) a Vlaďkou Šulekovou. Ta totiž v poslední době pobývá právě u Martucciho v Itálii.

Domenico Martucci
Zdroj: Facebook

Bývalý milenec Ivety Bartošové má zajímavý život. Práce se v něm, ačkoliv mu bude zanedlouho 40 let, prostě nevyskytuje, zato polehávání u bazénu, pózování s kabrioletem, nebo u drinku, prakticky neustále. A tak má milý Domenico Martucci pochopitelně dost času na to, aby hostil nejrůznější kamarády, jako třeba Vlaďku.

Těžko říci, jak se tihle dva dali dohromady. Ale není to tak dlouho, co Vlaďka prchala od Zdeňka Macury (40) a o pomoc si zavolala jinému Ivetinu manželovi Rychtářovi (56). Že by milá Vlaďka neměla jiné přátele, než muže zapletené do života Ivety Bartošové?

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Domenico Martucci, Zdeněk Macura

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
italie, Domenico Martucci ženy, dovolená v Itálii, Domenico Martucci Facebook, Domenico Martucci foto, Domenico Martucci Itálie, milenci Ivety Bartošové, italský zpěvák, Macurova bývalá milenka, milenka Zdenka Macury, Zdenek Macura ženy, Zdenek Macura bývalka, Zdenek Macura žena, Domenico Martucci Vlaďka, Domenico Martucci Vlaďka Šulekova, muži Ivety Bartošové, rezidence Martucci
TOPlist